Tepih dekorativ

POROSIT ONLINE
TRANSPORTI GRATIS
Në tërë teritorin e Kosovës

15.0029.00

Tepih dekorativ me përbërje pambuk dhe polypropilen.

Clear
SKU:
N/A
Kategoritë:
,
Madhësia

80×150 cm, 80×250 cm, 120×180 cm

Përshtypjet

Nuk ka përshtypje akoma.

Vetëm blerësit e produktit në fjalë mund të shkruajnë përshtypje.

Kushtet e Përdorimit | Kontakti
© 2021 NUKA, all rights reserved.
Subscribe to our newsletter
News and updates on what we're up to.